Niksar BİLSEM Yıl Sonu Bilim ve Sanat Sergisi Açıldı
Niksar Bilim ve Sanat Merkezi Resim ve Müzik yetenek alanı ile Genel Yetenek alanı öğrencilerinin yıl boyu katıldıkları ulusal yarışmalar, projeler, sunum, bildiri ve etkinliklerden oluşan yıl sonu Müzik dinletisi, Resim ve Tasarım Modelleme sergisi ile Robotik çalışmalarından oluşan yıl sonu sergisi Kaymakamımız Ekrem ÇEÇEN, Belediye Başkanımız Semih TEPEBAŞI, İlce Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ŞERİFLER, Şube Müdürleri, Kurum Müdürleri, Veli, Misafir katılımcılar ve öğrencilerin katılımıyla 3 Haziran 2024 Pazartesi günü Niksar BİLSEM binasında açıldı. Sergi 3-4 Haziran tarihlerinde 09:00-17:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir.