Müdürümüz 15 Temmuz Şehit Ferhat Kaya İlkokulunun "İngilizce Koridoru" Açılış Programına Katıldı
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ŞERİFLER 29 Mayıs 2024 Çarşamba günü ilçemiz 15 Temmuz Şehit Ferhat Kaya İlkokulu bünyesinde oluşturulan "İngilizce Koridoru" açılış programına katıldı. Müdürümüz açılışta yaptığı konuşmada; emeği geçen idareci ve öğretmenlere teşekkür etti. Yapılan bu hizmetin okula ve öğrencilerimize hayırlı olsun olması temennisinde bulundu.