TOKAT NİKSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ŞERİFLER'in 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ŞERİFLER'in 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Yıl Sonu Mesajı

Değerli meslektaşlarım, sevgili öğrencilerim ve kıymetli velilerimiz;

Bu gün 2023-2024 eğitim-öğretim yılını tamamlamış bulunmaktayız. Öncelikle okul içi ve dışındaki tüm eğitim paydaşlarımıza göstermiş oldukları gayretlerinden dolayı yürekten teşekkür ediyorum.

Sevgili öğrencilerim,yapılan bu tüm eğitim faaliyetleri sizler içindir. Sizler ailenizin mutluluğu, okulların süsü ve milletimizin yarınlarısınız. Büyük bir sabırla her gün düzenli bir şekilde, tüm hava şartlarına rağmen okula devam eden öğrencilerimi tebrik ediyorum. Bu düzeni sağlayan ailenize ve ulaşımınızı sağlayan servislere teşekkür ediyorum. Öğrenimine bir üst kademede devam edecek öğrencilerime başarılar diliyorum.

Sevgili öğrencilerim, bu gün karnenizi aldınız. Tatil boyunca dinleniniz. Tatili bir öğrenme fırsatına dönüştürünüz. Dijital dünyadan biraz uzaklaşınız. Aile büyüklerinizi ziyaret ediniz. Okullar tekrar açıldığında daha pozitif duygular ile okula başlayınız.

Değerli velilerimiz, çocuklarımız karnelerini aldı. Karne notları çocuklarımızın hangi noktalarda desteklenmesi gerektiğini bizlere göstermektedir. Çocuklarımızın eksiklilerini gidermek için öğretmen, öğrenci ve veli olarak birlikte çalışacağız. Tatil döneminde çocuklarınıza biraz daha zaman ayırın. Sosyalleşmeleri için fırsatlar tanıyın. Daha iyi bir öğrenme ve eksikliklerin giderilmesi noktasında tatili fırsata dönüştürün.

Değerli meslektaşlarım 2023-2024 eğitim öğretim yılında öğrencilerimizin eğitimi ve Lise ve Üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilerimiz için göstermiş olduğunuz fedakarlık ve destekten dolayı sizlere teşekkür ediyorum.

Hepinize iyi tatiller diliyorum.

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Niksar/Tokat - 03565271198

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.