TOKAT NİKSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

NİKSAR´DA OKUL SANAYİİ İŞBİRLİĞİ

NİKSAR´DA OKUL SANAYİİ İŞBİRLİĞİ

Ford Otosan Anonim Şirketi ile Niksar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi arasında yapılan protokol imza töreni gerçekleştirildi.  Gerçekleştirilen Protokolle ilk etapta Niksar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürlüğüne eğitimde kullanılmak amacıyla CNC HORON Tezgahı, Şerit Çelik Kesme Makinası, Profil Kesme Testere Tezgahı, Gazaltı Kaynak Makinası, Taşıma Paleti ve makine ekipmanları kazandırıldı. İmza törenine Tokat Milletvekili Coşkun ÇAKIR da katılarak eğitime desteklerinden dolayı Ford ailesine teşekkür etti.

Toplantıya Niksar Kaymakamı Selami KAPANKAYA, Niksar Belediye Başkanı Özdilek ÖZCAN, Tokat Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI, Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürü Muzaffer BOLAT, AK  Parti İlçe Başkanı Kemal YILMAZ ve yönetim kurulu ekibi, öğretmenler, öğrenciler ve Niksar halkı  katıldı.

Ford Kocaeli Fabrikaları adına Takım Kalıp Müdürü Bülent GÜRLER, Takım Kalıp Üretim Yöneticisi Teoman AYÇİÇEK, Bakım Ekip Lideri Emre ADAKLI, çok kıymetli hemşehrimiz Ford Kocaeli Fabrikaları Takım Kalıp Proses Koçu Serkan ÇELİK ve bakım ekibi katıldı.

Katkılarından dolayı Ford Otosan ailesine teşekkür ediyoruz.

 

13-11-201713-11-201713-11-2017

Hükümet Konağı Kat 3 Niksar/Tokat - 03565271198

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.