TOKAT NİKSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muzaffer BOLAT Görevine Başladı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muzaffer BOLAT Görevine Başladı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Muzaffer BOLAT 21 Haziran 2017  itibariyle görevine başlamıştır. Yeni görevinde başarılar diliyoruz.

Müdürümüzün Göreve Başlama Mesajı

 

21.06.2017 tarihi itibariyle Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görevime başlamış bulunmaktayım. Bizlere bu görevi nasip eden Allah (cc) hamd, Resulüne salat-ü selam olsun.

Bizi bu göreve layık görerek atamamızı gerçekleştiren Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ Bey ve Bakanlığımız yetkililerine teşekkür ediyorum. 

Bizi bu göreve layık görerek atamamıza vesile olan Ak Parti Tokat Milletvekillerimiz, Sayın Av. Yusuf BEYAZIT, Sayın Av. Zeyid ASLAN, Sayın Prof. Dr. Çoşkun ÇAKIR, Sayın Prof. Dr. Celil GÖÇER Beylere, Ak Parti Tokat İl Başkanımız Sayın Metin POLAT, Ak Parti Niksar İlçe Başkanımız Sayın Mustafa ERASLAN ve Niksar Belediye Başkanımız Özdilek ÖZCAN Bey’e teşekkür ediyorum.

Yapılan bu atamanın şahsım, ilçemiz, ilimiz ve ülkemiz adına hayırlara temenni ediyorum.

Geçmişten günümüze kadar Niksar’ımızın eğitimine katkıda bulunan tüm devlet yetkililerimize, Milli Eğitim Müdürlerimize ve tüm eğitim çalışanlarımız ile eğitime katkı sunan herkese teşekkür ediyorum.

Geleceğimizin ümidi gençlerimizin daha iyi bir eğitim, daha iyi bir meslek sahibi olma ve en önemlisi de iyi bir insan iyi bir vatandaş olması için çalışacağımız bu ulvi yolculuk için bizlere desteğini esirgemeyeceğine inandığımız Kaymakamımız Sayın Selami KAPANKAYA Bey’e, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Levent YAZICI Bey ve ekibine, hep birlikte takım ruhu içerisinde çalışacağımız mesai arkadaşlarıma ve eğitim camiamıza da şimdiden teşekkür ediyorum.

Genelde Türk Milli Eğitimimizin genel amaçlarını gerçekleştirmek için, Türk Milli Eğitiminin Temel İlkeleri doğrultusunda, Hükümetimizin 2023, 2053 ve 2071 vizyon hedeflerini gerçekleştirmek için her türlü çalışmamızı yapacağız.

Yerelde ise, Niksar’ımızın eğitimde hak ettiği yeri alması için vizyonumuzu belirleyerek bu ulvi yolda yürümeye devam edeceğiz. Niksar’ımızın eğitimde hak ettiği yeri alması için ibadet aşkı ile gece gündüz çalışarak eğitim öğretim alanında hedefimize ulaşacağımıza inanıyorum. 

Niksar’ımızın eğitim alanındaki durum ve ihtiyaç analizini yaparak, vizyonumuz doğrultusunda gerekli çalışmaları yapıp, geleceğimizin ümidi çocuklarımıza en iyi eğitimi vererek Türk Milli Eğitiminin Genel Amaçları ve İlkeleri doğrultusunda yetiştirilmesini sağlayacağız.

Yapacağımız çalışmalarda tüm paydaşlarımızın da karara katılacağı hayırlı işlerin yapılacağı ve tüm paydaşlarımızın memnun olacağı bir yönetim anlayışı ile çalışıp Niksar’ımızın eğitim eğitimdeki hedeflerine ulaşacağına inanıyor, bu anlayışla eğitime destek olacak herkese şimdiden teşekkür ediyorum.   

 

                                                                                                                               Muzaffer BOLAT

                                                                                                                     Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürü

Hükümet Konağı Kat 3 Niksar/Tokat - 03565271198

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.