TOKAT NİKSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ŞERİFLER'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hasan ŞERİFLER'in 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

 Değerli Meslektaşlarım;

Eğitim sistemimizin en temel unsuru sizlersiniz. Bu durum içinde yaşadığımız COVİD-19 pandemi sürüsince kendini daha da ortaya koymuştur. Bu süreçte eğitim ortamlarını sanal bir dünyaya taşıyabildik. Öğrencilerimizi mekan değiştirmeden eğitim ortamına alabildik. Dün hayatımızda olan bir çok şeyden eğitim adına vaz geçebildik. Lakin öğretmene olan ihtiyacın yerini dolduramadık. Hatta öğretmenin eğitimdeki yeri dahada hissedildi.

Sizler COVİD-19 pandemi süresince toplum için sadece eğitim faaliyeti yapmadınız. VEFA Destek gruplarında yer alarak ihtiyaç sahiplerinin yardımına koştunuz. Sadece eğitim sisteminin değil, toplumun temel bir öğesi olduğunuzu bu süreçte bir kez daha ortaya koydunuz.

İster yüz yüze, ister uzaktan eğitim olsun, öğrencilerimiz dünya milletleri olarak yaşadığımız bu zorlu sürecin sağlıklı bir şekilde atlatılmasında siz kıymetli öğretmenlerimin rehberliğine ihtiyaç duymaktadır.

Geleceğimizi bina etmek için özveriyle çalışan tüm değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü en içten dileklerimle kutluyorum. Tüm öğretmen ve öğrencilerimize en derin sevgi ve selamlarımı sunuyor, sağlıklı gelecekler diliyorum.

 

 

 

 

Hükümet Konağı Kat 3 Niksar/Tokat - 03565271198

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.