TOKAT NİKSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gaziosmanpaşa MTAL Voleybol Takımı´ndan Ziyaret

Gaziosmanpaşa MTAL Voleybol Takımı´ndan Ziyaret

Genç Erkekler Voleybol Şampiyonası´nda Yarı Finalde oynayan Niksar Gaziosmanpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi erkek öğrenci Voleybol Takımı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Muzaffer Bolat´ı makamında  ziyaret etti. Daha sonra Tokat Vali Yardımcısı ve Niksar Kaymakam Vekili Dr. Mehmet Godekmerdan´i Makamında ziyaret ettiler.


Niksar Gazi Osman Paşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Genç Erkekler Voleybol takımı; Okul Sporları yarışmasında 11- 17 Ocak 2019 tarihleri arasında Tokat il merkezinde düzenlenen il finallerinde Tokat şampiyonu, 6 -10 Şubat 2019 tarihleri arasında Gümüşhane ilinde yapılan grup müsabakalarında grup birincisi olarak çeyrek finalden çıkmış, 3- 7 Mart 2019 tarihleri arasında Çorum ilinde düzenlenen Türkiye yarı final müsabakalarında 2 galibiyet 2 mağlubiyetle Türkiye 16´sı ,A grubu ikincisi ,olarak turnuvayı sonlandırmıştır. Bu başarıda emeği olan okul yönetimini, beden eğitimi öğretmenini ve sevgili öğrencilerimizi kutlar başarılarının devamını dileriz.

18-03-2019

Hükümet Konağı Kat 3 Niksar/Tokat - 03565271198

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.