TOKAT NİKSAR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Bağış Kampanyasında Niksar Kamu Çalışanlarından Anlamlı Bağış

 Ülkemizin birliğine, bütünlüğüne, milli iradeye ve milli iradeyi temsil eden TBMM ve Cumhurbaşkanımıza karşı olmak üzere yapılan 15 Temmuz hain darbe girişimi Sn. Cumhurbaşkanımızın, Milletvekillerimizin, TSK’nın darbeye karşı duran şerefli mensuplarının, kurum ve kuruluşlarımızın dik duruşu ve mücadelesiyle başarısız olmuş, milli irade galip gelmiştir.
15 Temmuz Bağış Kampanyasında Niksar Kamu Çalışanlarından Anlamlı Bağış

   Milli iradeye yönelen bu tehdit özellikle hainlere karşı sokaklarda, caddelerde ağır silahlara karşı duran şehitlerimizin, gazilerimizin direnciyle darmadağın edilmiştir. Böylece hem halk iradesini canı pahasına korumuş, destan yazmış, dünyaya ders vermiştir. O gün mücadele eden, şehit düşen, gazi olan vatandaşlarımızın fedakârlıkları için ne yapsak azdır. Bilindiği gibi bir nebze olsun dertlerine ortak olmak yaralarını sarmak için T.C. Başbakanlık Makamının 2016/18 sayılı genelgesi ile yardım kampanyası başlatılmıştır.

   Bu kampanyaya Niksar Kaymakamlığı olarak tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızdan toplam 31 kurumumuzdan 1874 personel katılmış ve 36.785,00 TL nakdi yardım toplanmış olup Niksar İlçemiz adına TC Başbakanlığımızca belirlenen hesaplara yatırılmıştır.

   Toplanan miktarın bağış belgesini, en çok bağış toplayan kurum olan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz adına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüsamettin TURAK ve kampanyayı organize ve takip eden İlçe Yazı İşleri Müdürü Ömer ÇİZMECİ, Niksar Kaymakamı Selami KAPANKAYA’ya teslim ettiler.

  Bu vesileyle bir kez daha şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

 

                                                                                                                                                                                       NİKSAR KAYMAKAMLIĞI

 

 

29-08-201629-08-2016

Hükümet Konağı Kat 3 Niksar/Tokat - 03565271198

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.